تکنو، ریتم تکنولوژی

قوانین استفاده از مطالب و امکانات سایت

مقدمه قوانین

تمام موارد زیر، قراردادی‌ست که مابین تکنو و کاربران آن بسته می‌شود. تمام کاربران وب‌سایت موظف هستند قوانین را بخوانند و با رعایت آن در وب‌سایت فعالیت کنند. هر فعالیتی که بر خلاف قوانین وب‌سایت باشد، نخست تذکر داده می‌شود و سپس برخورد می‌شود. این قوانین در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ در وب‌سایت درج شده‌است و با تغییر در آن از طریق وبلاگ و کانال به کاربران اطلاع‌رسانی می‌شود.

  • اول: مالکیت
    هر فرد می‌تواند برای استفاده شخصی خود در وب‌سایت به صورت رایگان ثبت‌نام کند و آموزش‌های وب‌سایت را تهیه کند. در صورتی که چندین فرد از یک اکانت استفاده کنند و این امر برای تکنو محرض شود، پس از یک اخطار، اکانت کاربر مسدود می‌شود.
  • دوم: کپی‌رایت
    کاربر موظف است قوانین کپی‌رایت را رعایت کند. در صورتی که یک فایل قوانین کپی‌رایت را نقض کند و این امر به بخش پشتیبانی وب‌سایت ثابت شود، فایل بدون اخطار و به سرعت از سایت حذف و با کاربر برخورد می‌شود.
  • سوم: درآمد
    درآمدی که کاربران از وب‌سایت تکنو کسب می‌کنند، به صورت ماهانه به حساب شخصی آنان واریز می‌شود. کاربر موظف است از طریق پروفایل خود شماره شبا حساب بانکی‌اش را ثبت کند. نام و نام‌خانوادگی کاربر باید با نام صاحب حساب وارد شده یکسان باشد.
اشتراک